Agrohim on Facebook
0 800 210-076 (звонок бесплатный)
Смерть Щурам

Смерть Щурам

Объем Количество Цена
200 г
18.58 грн
Отсутствует
100 г
6.48 грн
Отсутствует
200 г
17.43 грн
Отсутствует
Крупно оптовая цена:
200 шт: 17,86 грн
500 шт: 17,15 грн
300 шт: 6,26 грн
500 шт: 6,05 грн
200 шт: 16,76 грн
500 шт: 16,09 грн
Развернуть все крупнооптовые цены

Способи доставки:

  •  ​​Нова пошта

 

Способи оплати:

  • По реквізитам 
  • На карту Приватбанку
  • Накладений платіж 
  • Безготівка (з ПДВ/без ПДВ)
Все дозировки
Другие дозировки
Смерть щурам 200 г Смерть щурам 200 г
Код: ИТ0802

отсутствует

18.58 грн
Смерть щурам 100 г Смерть щурам 100 г
Код: ИТ0801

отсутствует

6.48 грн
Смерть щурам №2 200 г Смерть щурам №2 200 г
Код: ИТ0803

отсутствует

17.43 грн
Описание
Отзывы

Смерть щурам №1 та №2

Смерть щурам - родентицид, призначений для знищення мишей, сірих і чорних щурів, інших видів гризунів, що промишляють у житлових або нежитлових приміщеннях. Засіб являє собою тістоподібну масу, яка поміщається в герметично закриті поліетиленові пакетики. Зручно щурячу отруту купити можна на сайті інтернет-магазину АгроХім.

Механізм дії отрути Смерть щурам

Смерть щурам №1 або №2 приманює шкідників, якщо розподілити родентицид у місцях частого виявлення гризунів. Щуряча отрута містить у складі розчин бродіфакуму, який має токсичний вплив. Коли діючий компонент потрапляє в організм шкідника, отрута від щурів спричиняє порушення згортання крові та вироблення вітаміну До1.

В результаті вживання препарату Смерть щурам виникають незворотні наслідки, гризун гине через 4-8 днів залежно від спожитої дози. Отрута для мишей муміфікуюча має такі показники летальності: для щурів - 100%, для мишей - 90%, що свідчить про високу ефективність. Гірка добавка в отруті вберігає від випадкового поїдання приманки домашніми тваринами або птицею.

Переваги, за якими вигідно купити отруту Смерть щурам

Отрута Смерть щурам забезпечує такі вигоди:

  • зручна пакетована форма для швидкого розкладання в місцях проживання гризунів;
  • ароматизована приманка, що цілеспрямовано приваблює мишей і щурів;
  • розкладання нез'їдених залишків родентициду протягом тридцяти днів;
  • ефективне знищення різних видів гризунів за одну обробку.

Купити щурячу отруту  в пакетиках можна для боротьби проти шкідників, що мешкають у різних місцях. Вона однаково добре справляється з гризунами, як у житлових приміщеннях, так і на об'єктах нежитлового призначення - склади, зерносховища, комори, промислові комплекси та інші.

Смерть щурам інструкція з використання

Отрута для мишей Смерть щурам розкладається на картоні, поліетилені або жерсті в місцях проживання гризунів. Для ефективної боротьби зі шкідниками використовується вміст одного пакетика 200 г для мишей і 2-3 пакетиків - для щурів. Під час розподілу краще користуватися пінцетом, щоб на приманці не залишився "людський запах", що відлякує гризунів.

Краще розподіляти отруту для мишей у пакетиках біля нір шкідників, уздовж стін, у місцях їхньої частої появи та проживання. Принади розкладаються на відстані 2-15 метрів одна від одної залежно від чисельності гризунів.

Діюча речовина

Бродіфакум

Препаративна форма

Пакетики з тістоподібною речовиною

Оброблювані об'єкти

Житлові, нежитлові та промислові приміщення, місця біля них

Спектр дії

Сірі та чорні щури, домашні миші

Смерть щурам з ефектом муміфікації використовується з дотриманням заходів безпеки. Розподіляти препарат слід у гумових рукавичках, уникаючи прямого контакту з відкритими ділянками шкіри. Тіла вбитих гризунів необхідно зібрати і знищити - спалити або закопати глибоко в землю. Уважно ознайомтеся з інструкцією отрути від щурів Смерть щурам, перш ніж починати її застосування.

Купити отруту від щурів і мишей  ви можете в інтернет-магазині АгроХім. Ціна родентициду Смерть щурам  відрізняється доступністю, тому що ми напряму співпрацюємо з виробником "Італ Тайгер" без посередників. Засіб Смерть щурам купити можна з доставкою по Україні із залученням поштового оператора "Нова пошта".

Ви можете оплатити покупку засобу від щурів і мишей при отриманні товару готівкою або з банківської карти. При замовленні продукції на суму 5000 гривень і більше ви стаєте учасником програми лояльності. Про отруту Смерть щурам відгуки доступні на нашому сайті.

Отзывы о товаре Смерть Щурам

Добавьте Ваш отзыв

Ваша оценка
\